Rezervasyon için >>> Bize E-mail atın: info@gokcesu.net

~ANTALYA KÖPRÜLÜ KANYON GÖKÇESU CAMPING VE RAFTING~
Antalya koprulu kanyon camping rafting çadır kampı

Antalya Köprülü Kanyonda Macera

Çadır Camping | Karavan Parkı

Rafting | Canyoneering | Abseiling - Rappelling

Doğa Yürüyüşü | Köy Turları | Jeep Safari | Çadır Kamp | Karavan Parkı

Kano Turu | Bot Turu | Tekne Turu | Scuba Diving | Nehirde Çardak Keyfi

Alabalık Çiftliği | Zengin Menü | Zipline | Nehir Gezisi | Aqua Park Gezisi

Doğruluk, Kalite ve Güvene Dayalı Olarak Hizmetinizdeyiz


Hakkımızda

Gökçesu Tesisleri Tanıtım Videosu 1 İzle
Gökçesu Tesisleri Tanıtım Videosu 2 İzleAntalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant Antalya Köprülü Kanyon Gökçesu Restaurant
Antalya Köprülü Kanyonda bu fiyatlarla daha kaliteli ürün ve hizmetleri bulmanız mümkün değildir. Gökçesu Tesislerinde unutulmaz bir tatil geçirmeniz en başta gelen amacımızdır.

Gökcesu tesisleri, 1994 yılından bu yana Köprülü Kanyonda farklı sosyo-ekonomik koşullara sahip dünyanın dçrt bir yanından gelen grup ve sektörlere hizmet vermektedir. Tesisimiz yeşillikler içerisinde 500 kişilik açık alanı, 150 kişilik kapalı salonu ve terası ile bölgenin en gözde işletmesidir. Yaz sezonunda Köprü çayının serin suyu kenarında bulunan işletmemizin sunmuş olduğu olanaklar arasında, dubalar üzerindeki çardaklarda mavinin ortasında hoş sohbetler edebilir, lezzetli yemeklerimizin tadına bakma fırsatını yakalayabilirsiniz.

İşte biz ekip olarak bu yemyeşil söğüt, servi ve çınar ağaçlarının gölgesinde, doğanın bize sunmuş olduğu bu tabiat güzelliğini sizinle paylaşarak doğal lezzetleri beğeninize sunuyoruz.

İngiltere’de “inclusive tour”, Fransa’da “voyage à forfait”, Amerika’da ise “package tour” olarak ifade edilen paket turlarımız olsa da tesis olarak bütçe ve ihtiyaçlarınıza hitap edecek esneklik ve imkanlara sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bir çok insan paket turu, gideceği destinasyonu keşfetmek ve o yer hakkında bilgi edinmek için bir fırsat olarak görse de daha yüksek kalitede ürün ve hizmet içerikli alakat servis beklentisi olan doğa severlere kapımız her zaman açıktır.

Her bir bireyi seyahat etmeye iten farklı güdüler vardır ve kişisel seyahat amacını belirleyen de bu güdülerdir. Bu güdüler dokuz temel grupta toplanabilir: Sağlık, merak, spor, eğlence, din, iş ve eğitim, dost ve akraba ziyareti, köklerini araştırma ve prestij. Bir tura çıkarken bu güdülerden en az biri, bazen de bir kaçı birden etkili olabilmektedir Bu turların en önemli özelliği, katılanların amacının daha ziyade stresten ve monotonluktan kurtulmak, rahatlamak, hoşça vakit geçirmek, eğlenmek ve sağlık kazanmaktır. Macera turizmi, doğal veya egzotik ortamlarda yapılan, riskli olmasına karşın kontrol edilebilir tehlikelerin yanı sıra, kişisel meydan okuma ile, yeni bir deneyim kazanma ve keşfetmeye yönelik faaliyetleri içeren turizm türüne denilmektedir. 1970’li yıllardan itibaren, rafting, safari, dağcılık, balonla gezinti, bungee jumping, dağ bisikleti ve daha bir çok farklı türdeki macera turlarına, özellikle gençlerin ilgisi artmıştır. Artan talebi karşılamak ve farklı isteklere hitap edebilmek için tur operatörleri ve seyahat acenteleri turlarını çeşitlendirmeye ve bu tür faaliyetlerde uzmanlaşmaya başlamışlardır. Macera turlarında tipik ulaşım aracı olarak, her türlü arazide ilerleyebilecek büyük kamyonlar veya jeep türü arazi araçları kullanılmakta, konaklama ise genelde kamplarda veya motellerde yapılmaktadır (Yale 2001).

Spor amaçlı düzenlenen turlar, paket turların ilk dönemlerinden beri oldukça popüler olmasıyla beraber, son dönemlerde giderek farklı bir görünüm almaya başlamıştır. Tatillerini aktif olarak geçirmek isteyenler için golf, tenis ve kayak türü sportif faaliyetleri içeren turların yanı sıra, organize bisiklet ve yürüme turları da düzenlenmektedir (İçöz 1998). Spor amaçlı düzenlenen turlarda uzmanlaşmış birçok tur operatörleri bulunmasına karşın, uzmanlaşmamış bir çok operatör de, golf ve dalış turları gibi belli başlı bazı spor turları düzenlemektedirler (Yale 2001).

Ekolojik Çevreyi Gezme ve Görmeye Yönelik Düzenlenen Turlar: Eko-turizm ile ilgili yapılan tanımlarda üç temel özellik dikkat çekmektedir:
(a) eko-turizmde çekicilik, doğal bir ortam veya bu ortamda bulunan elemanlardır (örneğin bitki ve hayvanlar);
(b) doğayla turistlerin karşılıklı etkileşiminin bir sonucu olarak öğrenme amaçlanırken;
(c) ekonomik ve özellikle ekolojik sürdürülebilirlik ilke edinilmektedir (Weaver 2001).

Son 25 yıl içinde insanların doğal çevreye ve doğal hayata karşı daha duyarlı davranmaya başlamaları ve bu duyarlılıklarını tur tercihlerinde de göstermeleri ekolojik çevreyi gezme ve görmeye yönelik düzenlenen turların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu turlar katılımcılarına alışık olmadıkları ekolojik sistemleri ve vahşi yaşamı kendi doğal ortamlarında keşfetme ve gözleme olanağı tanır. Bununla birlikte ekolojik turlar doğa ve çevreye karşı insanların duyarlılığının artmasına da katkı sağlayabilir.

Sizi Antalya Köprülü Kanyona gelmeye motive edem güdü ne olursa olsun, Gökçesu ekibi olarak tesisimizde unutulmaz bir tatil geçireceğinizi garanti ederiz.


Önemli Ve Faydalı Linkler


* Gökçesu Restaurant Acentelere Sunum: Antalya Köprülü Kanyon Rafting Camping

* Gökçesu Restaurant Rafting + Köy Turu + Dalış + Kamplı Konaklama: Antalya Köprülü Kanyon Rafting Camping

* Gökçesu Restaurant Rafting 7 Günlük Kamp Dalışlı: Antalya Köprülü Kanyon Rafting Camping

* Gökçesu Restaurant Rafting 7 Günlük Kamp Turları: Antalya Köprülü Kanyon Rafting Camping